PRIKRÝVKA NICKY CERAMIC

OPTIMÁLNA TEPLOTA TELA POČAS SPÁNKU

Prikrývka udržuje optimálnu teplotu Vášho tela, čím zabezpečuje ideálny tepelný komfort bez prehriatia, potenia alebo prechladnutia. Vaše telo sa tak počas spánku nepotí a tým sa predchádza prechladnutiu pri náhodnom odokrytí. Je vyrobená z Nicky látky, ktorá má podobné vlastnosti ako prírodná ovčia vlna, jej povrch je príjemný na dotyk, čo má vysoko pozitívne antistresové účinky a zároveň má svojím zložením antialergický vplyv.

ANTIALERGICKÉ A ANTIBAKTERIÁLNE ÚČINKY

Prikrývka Nicky obsahujú ceramic line – špeciálne vyvinutú bio-keramiku. Ide o vysokokvalitné vlákno s infračerveným žiarením na dlhej vlne, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Bio-keramické vlákna zabraňujú tvorbe a šíreniu alergénov, majú antibakteriálne schopnosti, pohlcujú elektrosmog, svojím zložením pôsobia ako pasívna infraterapia, zachytávajú UV žiarenie.Poťah matraca sa skladá z kombinácie ovčej vlny a bavlny, do ktorej sú zapracované častice striebra a Aloe vera. Ovčia vlna sa vyznačuje prirodzenou samočistiacou schopnosťou, striebro má výrazné antibakteriálne účinky, teda je schopné ničiť a zabraňovať množeniu baktérií, plesní a roztočov.

Základné funkcie bio-keramiky:

  • Antibakteriálna
  • Termoregulačná
  • UV ochrana
  • Infraterapia
  • Ochrana proti elektrosmogu
  • Antistresová
logo-ceramic-dreamsy-slovensky-matrac
graf_ceramic-dreamsy-slovensky-matrac

Bio keramické vlákna, ktoré sa nachádzajú aj v našich matracoch 3D Orthopedic, zabezpečujú svojimi funkciami vysoko pozitívne vplyvy na Vaše zdravie a plnohodnotný spánok. Bio keramické vlákna zabraňujú tvorbe a šíreniu alergénov, majú antibakteriálne schopnosti, pohlcujú elektrosmog a svojím zložením pôsobia ako pasívna infraterapia zachytávajúca UV žiarenie. Keramické vlákna sa používajú aj ako nový trend v nemocniciach (Japonsko, Kórea) – zadržiavajú energiu tela a využívajú sa i pri výrobe špeciálneho oblečenia pre hráčov golfu. Vo veľkej miere zabraňujú tvorbe mikroorganizmov – stafylokokov a pneumokokov.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE

ZLOŽENIE:

POŤAH: Nicky látka – 100 % polyester

VÝPLŇ: 85 % polyester, 15 % biokeramické vlákno

 

ROZMERY:

195 x 135 cm alebo 210 x 230 cm

detský rozmer 90 x 130 cm

Jeden matrac pre všetkých …. ani Vy sa neviete zorientovať v širokej ponuke rôznych typov matracov? Objednajte si odbornú ukážku a získajte prehľad, aký matrac je vhodný práve pre Vás.