VANKÚŠ MEMORY NATUR NICKY

prievzdusny-a-termoregulacny-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_12PRIEVZDUŠNÝ

Jadro vankúša má vo svojej štruktúre pravidelné duté rúrky, ktoré zabezpečujú jeho dokonalú prievzdušnosť. Znižuje sa tak miera potenia a tým aj riziko prechladnutia krčnej chrbtice. Vankúš môžete používať bez poťahu, avšak jadro vankúša nie je možné prať v práčke, vyčistíte ho vysávaním alebo vytrepaním.

antibakterialny-antialergicky-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_04ANTIALERGICKÝ

Poťah vankúša je vyrobený z jemnej Nicky látky, ktorá je vhodná i pre alergikov a astmatikov. Je príjemná na dotyk, čo ocenia najmä osoby s citlivou pokožkou. Výhodou vankúša je aj jeho jednoduchá údržba. Návliečky vyperte jednoducho v práčke, sušte ich voľne, nie v sušičke alebo na výhrevných telesách.

bio-prirodne-oleje-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_14BIO OLEJE

Jadro vankúša je vyrobené z troch druhov prírodných olejov (slnečnicový, repkový a ricínový). Na rozdiel od bežných syntetických vankúšov sa v tomto prostredí nedarí roztočom a mikróbom, čím sa vankúš stáva vhodný aj pre alergikov.

ortopedicky-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_02ORTOPEDICKÝ

Vankúš Memory Natur ponúka dokonalý relax a uvoľnenie krčnej chrbtice. Vďaka anatomickému tvaru vankúša ostáva chrbtica počas spánku v prirodzenej polohe, čím Vám zaručuje pohodlný a hlavne bezbolestný spánok.

5-rokov-zaruka-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_065 ROČNÁ ZÁRUKA

Na elasticitu, deformáciu a pružnosť jadra vankúša.

PARAMETRE

ZLOŽENIE:

POŤAH 100% Polyester.

JADRO VANKÚŠA 100% Visco Memory Natural

ROZMERY:

40 x 70 cm

Jeden matrac pre všetkých …. ani Vy sa neviete zorientovať v širokej ponuke rôznych typov matracov? Objednajte si odbornú ukážku a získajte prehľad, aký matrac je vhodný práve pre Vás.