VANKÚŠ MEMORY NATUR NICKY

prievzdusny-a-termoregulacny-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_12PRIEVZDUŠNÝ

Jadro vankúša má vo svojej štruktúre pravidelné duté rúrky, ktoré zabezpečujú jeho dokonalú prievzdušnosť. Znižuje sa tak miera potenia a tým aj riziko prechladnutia krčnej chrbtice. Vankúš môžete používať bez poťahu, avšak jadro vankúša nie je možné prať v práčke, vyčistíte ho vysávaním alebo vytrepaním.

antibakterialny-antialergicky-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_04ANTIALERGICKÝ

Poťah vankúša je vyrobený z jemnej Nicky látky, ktorá je vhodná i pre alergikov a astmatikov. Je príjemná na dotyk, čo ocenia najmä osoby s citlivou pokožkou. Výhodou vankúša je aj jeho jednoduchá údržba. Návliečky vyperte jednoducho v práčke, sušte ich voľne, nie v sušičke alebo na výhrevných telesách.

bio-prirodne-oleje-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_14BIO CERTIFIKÁT

Pri výrobe jadra dávame dôraz na funkčnosť a ekológiu, kde spájame biologické materiály a byliny spolu s úžasnou mäkkosťou EccoBio Memory peny. Jadro obsahuje 30 % prírodného oleja zo sóje a 5 % esenciálnych olejov pre pokojný spánok.

ortopedicky-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_02ORTOPEDICKÝ

Vankúš Memory Natur ponúka dokonalý relax a uvoľnenie krčnej chrbtice. Vďaka anatomickému tvaru vankúša ostáva chrbtica počas spánku v prirodzenej polohe, čím Vám zaručuje pohodlný a hlavne bezbolestný spánok.

5-rokov-zaruka-piktogramy-dreamsy-slovensky-matrac_065 ROČNÁ ZÁRUKA

Na elasticitu, deformáciu a pružnosť jadra vankúša.

PARAMETRE

ZLOŽENIE:

POŤAH: 100% Polyester.

JADRO VANKÚŠA: EccoBio Memory pena obohatená o bio olej zo sóje (30 %) a esenciálne oleje (5 %)

ROZMERY:

40 x 70 cm

Jeden matrac pre všetkých …. ani Vy sa neviete zorientovať v širokej ponuke rôznych typov matracov? Objednajte si odbornú ukážku a získajte prehľad, aký matrac je vhodný práve pre Vás.